czyste posprzątane mieszkanie

Pomoc Domowa

119 zł za 4 godziny

regularnej pracy raz w tygodniu


Zasady współpracy

 1. Cena za godzinę pracy to 30 zł .
 2. Sprzątanie raz w tygodniu : 119 zł za 4 godziny pracy.
 3. W przypadku częstszego sprzątania atrakcyjne rabaty.
 4. Jeśli pozyskają Państwo dla naszej firmy nowego stałego klienta oferujemy nawet 10% rabatu do każdego sprzątania. Uwaga promocja dotyczy każdego nowego klienta dzięki czemu rabat może wynosić 30%,50%, a nawet 100%.

Zalety współpracy

 1. Ze względu na możliwość wypełnienia naszym Paniom sprzątającym pełnego grafiku oferujemy Państwu atrakcyjną cenę 27 zł za godzinę pracy w Państwa mieszkaniu.
 2. Zyskują Państwo bezpieczeństwo dzięki współpracy z firmą z certyfikatem lokalny certyfikowany.
 3. Wielu naszych Klientów po zdobyciu pełnego zaufania do przydzielonej do swojego mieszkania Pani sprzątającej zostawia jej klucze do mieszkania dzięki czemu sprzątanie może odbywać się w czasie nieobecności właściciela.
 4. Wszystkie Panie sprzątające w naszej firmie są sprawdzone, przeszkolone przez naszą firmę i posiadają referencję od innych właścicieli mieszkań - istnieje możliwość zwiększenia zakresu obowiązków naszych Pań o pranie, prasowanie, gotowanie i ogólną opiekę nad mieszkaniem zdobywając tym samym sprawdzoną gosposię dla Państwa domu płacąc przyjętą stawkę 27 zł za godzinę pracy.
 5. Pobieramy opłatę godzinową dzięki czemu nasze Panie mogą również prasować, robić pranie, zmieniać pościel itd. bez dodatkowych opłat.

Oferta stałego sprzątania w firmie Spark Cleaning jest kierowana do tych z Państwa, którzy poszukują profesjonalnych usług sprzątania w niskiej cenie. Dzięki współpracy z naszą firmą zyskują Państwo bezpieczeństwo i gwarancję dobrze wykonanych usług. Zatrudniając prywatną osobę nigdy nie mamy pewności, czy będzie ona uczciwa i rzetelna.

Współpracując z naszą firmą zyskują Państwo nie tylko finansową oszczędność, ale również bezpieczeństwo i zaufanie, które gwarantują sprawdzone przez nas Panie sprzątające. Wielu klientów zostawia klucze naszym Paniom, aby mogły wykonać one pracę w czasie ich nieobecności. Nie pobieramy żadnych opłat za przyjazd w przypadku regularnego zlecenia.Wybierając naszą firmę zyskują Państwo nie tylko finansową oszczędność, ale również bezpieczeństwo i czas. Współpraca z firmą potwierdzona jest stosowną umową i daję gwarancję bezpieczeństwa. Dzięki nam unikną Państwo niemiłych sytuacji, a nawet kradzieży, które zdarzają się, gdy zatrudniamy osobę zupełnie nam nie znaną bez umowy. Nie mamy nawet pewności czy jej imię i nazwisko są prawdziwe i ewentualne straty na jakie nas naraziła pozostają bez konsekwencji.

 

Polityka Prywatności

 • Wszelkie prawa zastrzeżone


 • Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga-południe, Praga-północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Urus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz

Kontakt