spark cleaning artykuły o sprzątaniu mieszkań

Telewizja i prasa

Wystąpienie firmy Spark Cleaning w wiadomościach TVP INFO

Informacja o firmie Spark Cleaning w prasie

spark cleaning w artykule o sprzątaniu mieszkań

Artykuły

System Masslinn i jego zastosowanie do sprzątania mieszkań

Gromadzenie się kurzu i brudu jest nieuniknione na każdego rodzaju powierzchni w mieszkaniu. Jest to nie tylko efekt, który pogorsza estetykę mieszkania, ale - co najważniejsze - może powodować poważne problemy zdrowotne.

Sprzątanie mieszkań z wykorzystaniem systemu Masslinn ma wiele zalet w porównaniu do tradycyjnych metod sprzątania. Specjalna tkanina w lepszy sposób zbiera kurz i brud, jest przyjazna dla środowiska oraz nie pływa niekorzystnie na zdrowie, gdyż nie używa się środków chemicznych podczas sprzątania mieszkań. W rezultacie technologia Masslinn jest stosowana w Europie zachodniej i USA do utrzymywania czystości w sektorach z surowymi normami z zakresu higieny i czystości np. w instytucjach opieki zdrowotnej (również w szpitalach), w zakładach farmaceutycznych, w zakładach produkujących żywność oraz w restauracjach. Jest również ceniona do sprzątania mieszkań i biur.

Ściereczki przeznaczone do sprzątania mieszkań są impregnowane olejem, aby zapewnić najwyższe wchłanianie i zatrzymywanie wewnątrz ściereczki kurzu i brudu. Ściereczki są wykonane w 100% z naturalnych i biodegradowalnych włókien wiskozy. Zapewnia to brak konieczności używania wody do sprzątania, która pozostawia wilgoć na sprzątanej powierzchni. Wilgoć ta jest doskonałym środowiskiem dla rozwoju bakterii, wirusów i mikroorganizmów w mieszkaniu.

Zalety używania systemu Masslinn do sprzątania mieszkań :

- 100 % wiskozy – naturalny i biodegradowalny materiał

- Impregnowane – dla lepszego pochłaniania i zatrzymywania kurzu i brudu

- Jednorazowe – brak ryzyka rozwoju i ponownego przenoszenia bakterii i wirusów w inne miejsca

 

Polityka Prywatności

  • Wszelkie prawa zastrzeżone


  • Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga-południe, Praga-północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Urus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz

Kontakt